X
Back to the top

Čechomor pomáhá

Kampaň #naladsenacestu

a proč šíříme dobrou náladu

Protože jsme řidiči a najezdíme za vámi na koncerty spoustu kilometrů, rozhodli jsme se společně s Kooperativou podpořit Platformu VIZE 0. Ta se snaží dostat počet vážných a smrtelných nehod na nulu. Stejně jako všichni, chceme dojet ve zdraví.

Protože víme, že spousta nehod je zapříčiněna argesivním chováním, které pramení ze špatné nálady, my budeme šířit jen tu dobrou!
Abychom si udrželi dobrou náladu a při řízení zachovali klid, ladíme se vždy před cestou různými způsoby.
O tom, jak se ladíme na cestu my, točíme videoblog. Zapojte se do toho s námi a pošlete nám náměty, jak se ladíte vy. Třeba to taky zkusíme!

Videoblog z našeho ladění

Hlavní je dobrá nálada. Jak se ladíme na cestu my?

Tisíce řidičů, tisíce způsobů ladění na cestu

“Nesnášel jsem rána a stejně tak vypadala moje jízda. Dnes si však s radostí zapnu rádio, poslechnu si oblíbenou písničku a na řidiče se usmívám.”řidič Mirek, Liberec

"Často se uklidňuji hlubokým dýcháním, když mě něco rozhodí. Je to pro mě nejrychlejší forma uklidnění."řidička Kateřina, Praha

A jak se ladíte vy?

Teď už víte, jak se ladíme my. Rádi bychom znali vaše způsoby či metody ladění se na cestu.
Můžete nám napsat skrze tento formulář nebo poslat zprávu na Facebooku či Instagramu. Pokud budete sdílet příspěvek, použijte #naladsenacestu.

Čechomor Kooperativa Tour merch-2

Ladící upomínkové předměty

Ukažte, že ladíte s Čechomorem a zakupte si originální upomínkové předměty, které jsme pro vás v rámci kampaně připravili. Pomůžou vám s laděním nálady na cestu, podpoříte dobrou věc a přispějete k bezpečnosti na silnicích.

Výtěžek bude věnován na dopravní výchovu dětí v MŠ a ZŠ. Více na dopravnivychova.cz.

Zakoupit můžete na koncertech nebo již brzy na našem e-shopu!

ČESKÁ HUDEBNÍ SKUPINA HRAJÍCÍ V ORIGINÁLNÍM POJETÍ ČESKÉ, MORAVSKÉ A SLOVENSKÉ LIDOVÉ PÍSNĚ.

Copyright © 2020 Čechomor