Zahraj si jako předkapela na koncertě Čechomoru!

Deník, jako mediální partner skupiny Čechomor, vyhlašuje konkurz na předkapely pro koncerty letního open air Kooperativa tour skupiny Čechomor s názvem 33 radostí života, které proběhne od 24. 6. 2021 do 24. 9. 2021.

Turné 33 radostí života je výroční turné k třiatřicátým narozeninám skupiny Čechomor. Na každý z koncertů tohoto turné hledáme jednu zajímavou regionální kapelu (ale třeba i písničkáře, duo, vokální uskupení…), která by si chtěla zahrát 33 minut před vystoupením Čechomoru.

Pokud máte chuť se konkurzu zúčastnit, působíte v regionu, kde se koncert Čechomoru odehraje a máte chuť si zahrát před publikem skupiny Čechomor, pošlete nám na e-mail band@czechomor-agency.com odkaz na 1-2 videa, kde živě hrajete vaše skladby (koncert, zkouška…). Svá videa můžete také posílat přes jednu z cloudových služeb (uschovna.czwetransfer.com, Google Drive apod.). Čechomor tato videa nahraje na na svůj YouTube kanál (youtube.com/c/CechomorYT) a odkazy na konkrétní videa nasdílí do facebookové události v daném kraji.

Čechomor pro každý koncert vybere jednu skupinu (písničkáře, duo, vokální uskupení…), vítěze konkurzu představí na svém facebookovém profilu, poskytne svoje pódium a techniku (případně poskytne i svého zvukaře), poskytne přiměřený čas na zvukovou zkoušku a od 19.00, kdy koncerty začínají, vám dá prostor 33 minut na pódiu. Vítěz konkurzu obdrží také volné vstupenky pro své fanoušky na tento koncert.

Vaše šance zahrát si na jednom pódiu s Čechomorem samozřejmě zvýší podpora videí od vašich fanoušků na YouTube kanálu Čechomoru. Linky na videa pro konkrétní koncert bude Čechomor sdílet v události na svém facebookovém profilu, kde je také fanoušci mohou podpořit svým lajkem.

Na závěr celého Kooperativa tour 33 radostí života vybere Čechomor jednoho interpreta a nahraje mu ve svém pražském studiu singl pod dohledem producentů Franty Černého a Karla Holase – frontmanů skupiny Čechomor.

Termíny koncertů:

24. 6. Ostrava

25. 6. Mostkovice u Prostějova

26. 6. Pardubice

1. 7. Písek

2. 7. Kutná Hora

15. 7. České Budějovice

16.7. Sušice

17.7. Plzeň

22. 7. Hradec nad Moravicí

23. 7. Vizovice

29. 7. Domažlice

31. 7. Neratovice

5. 8. Litomyšl

6. 8. Náměšť nad Oslavou

7.8. Hranice

11.8. Jindřichův Hradec

12. 8. Žďár nad Sázavou

13.8. Lánzně Kynžvart

14.8. Kladno

19. 8. Jičín

20. 8. Opočno

27. 8. Želiv

3. 9. Řevnice

9. 9. Teplice

24. 9. Jablonec nad Nisou