Zveme Vás na první víkendový sraz fanoušků Čechomoru s kapelou Čechomor! Ten proběhne 21.3.-23.3.2025 v krásném prostředí vinařství u Kapličky. V rámci víkendu je ubytovaní na 2 noci včetně snídaní, čeká vás náš koncert skupiny ve sklepě vinařství, autogramiáda, focení, cimbálovka a hlavně si za ten víkend užijete společně s kapelou spoustu zajímavých zážitků, které budou postupně odtajňovány 🙂

Pokoje, které budou k dispozici: 27x dvoulůžkový, 28x třílůžkový, 18x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový.
Cena za osobu je 6 900 Kč včetně dph

Ve středu 21.2. v 18:00 bude zahájen prodej pokojů na společný víkend na stránce www.agenturaone.cz.

Z důvodu kapacity prostor bude Vinařství u Kapličky v Zaječí na víkend 21.3.-23.3.2025 jen a jen 🥂 náš.
S kým se uvidíme? 🎻

Důležité informace:
Pokud chcete ve středu urychlit vaší objednávku pokoje doporučujeme se registrovat https://eshop.agenturaone.cz/registrace/ a být ve středu přihlášený a tím pádem vyřídíte dříve rezervaci pokoje!V případě jakýchkoliv dotazů. 

Následně vám přijde email kde budete mít veškeré informace jak postupovat dál. Objednávka bude mít platnost od vystavení  72 hodin. V případě, že nedojde v této době k uhrazení celkové částky vaší objednávky ta bude automaticky po tomto čase 72 hodin stornována a váš do té doby rezervovaný pokoj bude automaticky zrušen a vrátí se zpět do prodeje.

Po uhrazení částky a připsání na účet vám přijde SMS o potvrzení platby a následně do 10 dnů na vaši uvedenou poštovní adresu v objednávce vám  bude doručen doporučený dopis, kde najdete poukaz.
Pokud budete potřebovat nyní další informace klidně pište na email agenturaone@argema.cz a nebo volejte 603 526 203.